Побажання в дорогу

Коли слова несуть у собі тепло і відображають ваші почуття, вони стають найкращим подарунком. Добірка наших самих красивих побажань в дорогу українською допоможе вам знайти саме ті слова.

Нехай дорога буде до тебе добра.

Нехай дорожній патруль буде – добрим!

Щасливої ​​дороги! Щасливої ​​дороги! Нехай дорога буде легкою і чистою. І ви доберетеся до місця призначення дуже швидко і легко. Тихій дороги, веселій компанії.

Нехай бензин ніколи не закінчується.

Бажаю щасливої ​​дороги і масу позитивних емоцій на додачу. Нехай ця поїздка стане захоплюючим, веселим, цікавим, дуже успішним і радісною подією в твоєму житті. А, щоб це так і було, побажаю тобі ще гарного настрою і чудового самопочуття.

Бажаю щасливої ​​дороги. Нехай дорога буде легкою і цікавою, такою, що запам’ятовується і безтурботної. Гарного настрою, відмінних попутників, веселих історій і чарівних бесід. Насолоджуйся подорожжю і вбирай позитивні емоції!

Емоційного тобі комфорту.

Бажаю легкої дороги! Нехай вона пройде швидко і непомітно, зустрінуться добрі і чуйні люди. Нехай ангел-охоронець буде завжди поруч і допомагає в будь-яких ситуаціях. Щасливої ​​дороги!

Бажаю щоб твій шлях коштував витрачених на нього зусиль.

Бережи себе!

Нехай тобі вдасться дістатися до мети нічим не жертвуючи.

Бажаю колючок під п’яту точку, щоб ти не задрімав за кермом! Бадьорості тобі в усі місця, щоб швидше доїхав!

Бажаю хороших попутників в дорозі за призначенням і удачі. До скорої зустрічі!

Дорога довгою скатертиною стелиться. Без кінця повороти, підйоми і гірки. Бажаю тобі якомога менше зустрічати їх на своєму шляху! Нехай рівною, гладкою і спокійною буде твоя дорога. Улюблений, бережи себе!

Бажаю щоб «запаска» не придалася!

Нехай «залізний кінь» не підведе!

Нехай шлях твій буде стрімкий, як стріла і час в дорозі пройде легко і безтурботно!

Милий, ось-ось літак з тобою на борту підніметься вгору, до хмар. Я вже сумую без тебе і хочу, щоб ти скоріше повернувся назад. Ще мені хочеться тобі побажати, щоб літак летів спокійно і легко. Нехай твоє серце не торкнеться жодної крапельки тривоги! Щасливої ​​дороги!

Нехай всі шляхи здадуться перед твоїм завзяттям.

Нехай допомогу приходить своєчасно, якщо вона буде потрібно.

Побажання в дорогу українською мовою

Як побажати гарної дороги українською мовою